Name

Fire Band

Name
Name

Estera

Wokalistka / pianistka

Najmłodszy członek zespołu. Oryginalna barwa głosu. Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia. Od 2000 roku czołowa wokalistka Manufaktury Piosenki Harcerskiej Wartaki. Laureatka wielu konkursów wokalnych i teatralnych. Na co dzień spokojna, ale na scenie potrafi pokazać pazur.

Adrian

Wokalista / klawiszowiec / akordeonista / gitarzysta / aranżer / kompozytor

Spokojny i skromny. Z muzyką związany od 1992 roku. Absolwent Szkoły Muzycznej I i II stopnia. Laureat wielu festiwali muzyczno – wokalnych oraz konkursów gitarowych. Jego pasja to gra oraz tworzenie muzyki na syntezatorach i keyboardach. Na życzenie klientów jest w stanie przygotować każdego rodzaju utwór muzyczny.

Jacek

Wokalista / saksofonista / gitarzysta / wodzirej

Najstarszy członek zespołu. Niezastąpiony wodzirej i dusza towarzystwa. Absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia. Pasjonat saksofonu i instrumentów perkusyjnych. Jego działalność muzyczna sięga 1988 roku. Od tamtego czasu śpiewał i grał w wielu zespołach w tym blues i gospel. Tak długi staż pozwala mu na dopasowanie się do każdego rodzaju imprezy.

Mirek

Skrzypek 

Rafał

Gitarzysta / wokalista

 Gitara i motocykle, to jego pasja. Od młodzieńczych lat związany z muzyką, pierwszy zespół muzyczny założył z ojcem i bratem w 2003r. Doświadczenie sceniczne zdobył grając w różnych zespołach muzycznych. Były tubista Młodzieżowej Orkiestry w Kramsku. Obecnie również bandżysta w Kramskiej Kapeli Podwórkowej.