Name

Fire Band

Name
Name

To dzięki Wam z naszych szacownych gości popłyneła fala pozytywnej energii i mogliśmy się bawić do białego rana. Goście byli pod wielkim wrażeniem Waszego zespołu. Również obsługa sali docenila Wasz profesjonalizm i super współpracę. Dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze gdzieś, kiedyś będzie nam dane bawić się wspólnie z Wami.

Marysia i Jacek, wesele w Plastowie 26 sierpnia 2017

Jubilaci dziękują za cudowną oprawę muzyczną! Zespół z pasją, zaangażowaniem, bogatym i różnorodnym repertuarem oraz humorem. Profesjonalni i niezwykle uzdolnieni muzycy zadbali o wyjątkowy nastrój w kościele oraz bawili Gości podczas 25-lecia ślubu na sali. Wyszło im to znakomicie :)

Jarosław i Alina, 25-lecie ślubu w Rokosowie 25 sierpnia 2017

Bardzo dziękujemy zespołowi FireBand za oprawę muzyczną zarówno na ślubie, jak i na naszym weselu! Zarówno goście, jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni oraz zachwyceni różnorodnością repertuaru, a także profesjonalizmem i zaangażowaniem prezentowanym podczas tego ważnego dnia w naszym życiu. Z czystym sumieniem polecamy ten zespół przyszłym Parom Młodym, jeżeli chcą uczynić dzień swojego ślubu jedynym i wyjątkowym! Serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieję do zobaczenia na innych imprezach w Waszym wykonaniu!

Patrycja i Kamil, wesele w Kiejszach 21 września 2016

Świetny zespół! Polecam wszystkim, byliśmy oczarowani. Pięknie grają oraz śpiewają a przy tym mają duże poczucie humoru. Goście byli zachwyceni.

Karolina i Łukasz, wesele w Słupcy 20 września 2016

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela! Goście byli zachwyceni, my również. Szeroki repertuar, miłe i profesjonalne podejście. Polecamy wszystkim przyszłym parom młodym, będą bardzo zadowoleni :) Pozdrawiamy

Alicja i Rafał, wesele w Łodzi 18 sierpnia 2016

Świeżo po ślubie i weselu chcielibyśmy gorąco polecić zespół Fire Band . Dzięki muzyce na żywo goście i my bawiliśmy się świetnie ! Doskonale dobrany repertuar zapewnił wszystkim super zabawę , która trwała do samego rana ! Jesteśmy zachwyceni !!!!!

Sylwia i Wiktor, wesele w Osieku 2 lipca 2016

Fantastyczny zespół :) skladajacy sie z ludzi na poziomie, ktorzy do bialego rana potrafili bawic jakze roznorakie i wielonarodowe towarzystwo. Świetny i bogaty repertuar. Wszyscy goście ,ci mlodzi i ci starsi byli zachwyceni muzyką, śpiewem, sposobem prowadzenia zabawy. Prawdziwi profesjonaliści. Pięknie dziękujemy Zespołowi za wspaniałą imprezę i gorąco polecamy każdemu. NAJLEPSZY ZESPOL jaki znamy i to wlasnie on gral na NASZYM WESELU - dzieki wielkie :-)

Ania i Jarek, wesele w Myślenicach 28 maja 2016

Jako świeżo poślubiona para chcielibyśmy wszystkim z całego serca polecić zespół Fire Band. Towarzyszyli nam od pierwszych chwil w tym ważnym dla nas dniu. Począwszy od powitania Pana Młodego, po wzruszający moment Błogosławieństwa, po wyjście Młodej Pary z domu. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem oprawy Mszy , jaką dla nas przygotowano. Od pierwszych dźwięków na sali weselnej nasi Goście nie schodzili z parkietu. Muzyka jaką grał zespół była zróżnicowana, więc każdy znalazł coś dla siebie, dzięki czemu zabawa trwała do białego rana. Zarówno my jak i nasi Goście doceniamy profesjonalizm zespołu, talent jego członków oraz sympatię, z jaką nas traktowano. Widać było, że to co robią sprawia im frajdę a przez to i my czuliśmy, jakby byli razem z nami integralną częścią naszej wielkiej imprezy :) Pozdrawiamy Asia i Michał

Joanna & Michał, wesele w Turku 5 września 2015

Wybór zespołu FireBand to strzał w dziesiątkę!!! Kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy was na weselu mojej siostry byliśmy pewni, że to właśnie WY zagracie na naszym weselu. Dziękujemy wam za wspaniałą integrację rodzin, konkursy oraz za wasze wykonanie naszej pierwszej piosenki - byliśmy wzruszeni i mile zaskoczeni:) Wszyscy goście bawili się rewelacyjnie z nami na czele. Przetańczyliśmy praktycznie całą noc! :) Polecamy wszystkim przyszłym Parom Młodym, które się wahają. Serdecznie dziękujemy, pozdrawiamy...

Michalina & Damian, wesele w Kiejszach 26 sierpnia 2014

Wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają gorąco polecamy zespół FireBand! Na naszym weselu zrobili niesamowitą atmosferę i świetnie rozruszali naszych niemieckich gości ;) Pięknie grają i super bawią! Na prawdę na poziomie. Dziękujemy za niezapomniany weekend, mamy nadzieje, ze jeszcze się spotkamy :) Gorąco pozdrawiamy

Natalia & Paweł, wesele w Dziwnówku 19 sierpnia 2014

Bardzo dziękujemy Zespołowi FireBand za oryginalną i profesjonalną oprawę muzyczną ślubu oraz wesela. Bez Waszej fantastycznej pracy, energii i zaangażowania ten dzień i oczywiście noc nie byłyby takie same ! Repertuar i aranżacje utworów były tak dobre, że gdyby nie brak sił fizycznych gości i naszych, weselicho trwałoby znacznie dłużej niż do 6 rano ! DZIĘKUJEMY i POZDRAWIAMY SERDECZNIE !

Marta & Przemek, wesele w Słupcy 29 czerwca 2014

Na zespół FireBand zdecydowaliśmy się z polecenia znajomych. Nie zawiedliśmy się. W repertuarze zespołu każdy znalazł coś dla siebie, zarówno nastolatek jak i dziadek. Solówki na gitarze i skrzypcach (mało, który zespół posiada w składzie ten instrument) dodawały charakteru każdemu utworowi. Zespół jest przyjaźnie nastawiony i otwarty na wszelkie propozycje. Polecamy oprawę muzyczną przy błogosławieństwie w domu młodej - śpiew Jacka i Estery wzruszał do łez. Gorąco polecamy!

Marta & Marcin, wesele w Babiaku 4 maja 2014