Name

Fire Band

Name
Name

Sekcja FAQ to zbiór najczęściej zadawanych przez Państwa pytań oraz kwestii, które poruszacie kontaktując się z nami po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że dzięki informacjom, które można tutaj znaleźć wszelkie wstępne wątpliwości, którę mogą Państwo posiadać zostaną rozwiane. 

 

Czy świadczą Państwo również usługi konferansjerskie (w tym prowadzenie zabaw itd.)?

Oczywiście! Jeśli zatrudniają Państwo nasz zespół to oddajecie w nasze ręce prowadzenie waszej imprezy zaczynając od oprawy muzycznej kończąc na ogłoszeniach wszelkiego rodzaju. Podczas imprez wielokrotnie nawiązujemy bezpośredni kontakt z goścmi i prowadzimi z nimi dialog. 

Czy grają Państwo piosenki disco-polo?

W naszym repertuarze znajduje się kilka najbardziej popularnych hitów disco polo, tak aby nawet jego zwolennicy odnaleźli coś dla siebie podczas naszych imprez. Nie jest to jednak preferowany przez nas styl muzyczny i nie jesteśmy w stanie zapewnić oprawy opartej tylko na tym stylu.

Ile trwają bloki muzyczne? Jak długie są przerwy i jak częste?

Typowy set składa się z 7 utworów, dzięki temu jego długość to ok. 40 minut. Dodatkowo większość setów zakończona jest zabawą lub biesiadą. Po bloku następuje ok. 15 minutowa przerwa. Wartości podajemy "ok." ponieważ wesele jest często bardzo płynne. Czas naszego grania bardzo często zależy od wielu czynników, np. pracy kuchni. Zdarza się, że sety wydłużają się bądź skracają ze względu na podawanie posiłków, tortu itd. Czasem nasze przerwy wydłużają się, gdy np. fotograf zaprasza gości na wspólną sesję. 

Od której, do której grają Państwo na weselach i jaki jest ewentualny koszt przedłużenia?

Nie zaznaczamy w umowie od której godziny gramy, ponieważ na salę przyjeżdżamy zawsze w okolicach południa lub nawet wcześniej. To co zaznaczamy w umowie to godzina zakończenia. Przy imprezach, które rozpoczynają się do godziny 16 włącznie (ślub w kościele, ceremonia w urzędzie) jest to godzina 4. Dla imprez rozoczynających się po godzinie 16 jest to godzina 5. Ewentualny koszt przedłużenia to 400zł/h, jednak jeszcze nam się to nie zdarzyło :) Dodatkowo, jeżeli gramy wesele z poprawinami lub dwa wesela, przedlużenie nie jest możliwe ze względu na to, że musimy przeznaczyć min. godzinę na podróż lub drogę powrotną.

Czy za dojazd do miejsca wesela pobierana jest opłata?  

Jeżeli miejsce, w którym odbywa się wesele znajduje się do 50 km od naszej siedziby (Koło, woj. Wielkpolskie) to dojazd jest bezpłatny. Jeśli odległość jest większa koszt dojazdu to 80 groszy/km. Jeżeli odległość jest znaczna to wymagamy również zapewnienia nam noclegu. Jeżeli pracujemy na dwóch weselach pod rząd (piątek, sobota) w różnych miejscach niezbędna jest dodatkowa opłata i zapewnienie noclegu oraz wyżywienia naszemu kierowcy.

Czy oferujecie dodatkowe usługi np. granie przy błogosławieństwie lub podczas mszy?

Jak najbardziej. Poza obsługą wesel oferujemy także odśpiewanie pieśni pożegnalnej w domu Pani Młodej (gitara akustyczna, wokal) oraz oprawę ceremonii ślubu (skrzype, gitara klasyczna, wokal).

Czy para młoda ma wpływ na repertuar muzyczny?

Jeżeli chodzi o Państwa wpływ na repertuar to oczywiście docenimy wszelkie informacje: ulubiony wykonawcna, specjalny utwór dla mamy/taty, znienawidzony utwór. Chcemy jednak aby mieli państwo świadomość, że repertuar musi być zróżnicowany i lata pracy oraz obserwacji naszych gości pozwoliły nam na ułożenie go w taki sposób, że każdy bez wyjątku znajdzie w nim coś dla siebie :)